П`ятниця, 19.04.2024, 07:57

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 3
Показано матеріалів: 1-3

Основна теза сучасного розуміння методу проектів – «Усе, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені треба і де і як я можу ці знання застосувати». Знання, які має, постійно розширює і поглиблює, учень може використати для того, щоб виготовити цінну річ чи послугу і практично їх застосувати. Звідси й випливає означення: що ж таке творчий проект? Проект треба розуміти як самостійну творчу роботу учня, яка виконується від задуму до його втілення в життя під контролем і постійним консультуванням педагога.

Мої статті | Переглядів: 608 | Додав: shchibor | Дата: 08.12.2014 | Коментарі (0)

Сучасний урок - це не єдина структурно-змістова схема. Це не тільки діяльність педагога, а й діяльність учнів.  Майстер виробничого навчання на уроці показує учням виробничі прийоми, які формують в них точні й конкретні способи виконання трудових дій, учні відпрацьовують трудові прийоми.

Мої статті | Переглядів: 1894 | Додав: shchibor | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)

Коротко описано суть інтерактивного, особистісно-орієнтованого, модульно-блочної та ігрової технології навчання.

Мої статті | Переглядів: 445 | Додав: shchibor | Дата: 07.11.2014 | Коментарі (0)